Autokary do Łodzi

Autokary zorganizowane przez Kierownictwo PPŁ zabierają pielgrzymów do Łodzi w dwóch dniach:

  •  24. sierpnia wyjeżdża autokar o godz. 17:00 oraz o 21:30 – ten, który towarzyszy pielgrzymce na trasie. Bilety zakupione na ten termin nie podlegają zwrotowi.
  • 26. sierpnia o 15.30 wyjeżdża kilka autokarów, specjalnie zamówionych na powrót Pielgrzymów. Bilety można zakupić i ew. zwrócić od pierwszego dnia zapisów do 24.08.2023 – dnia wejścia na Jasną Górę. Nie prowadzimy rezerwacji biletów.

Data odjazdu

Cena biletu

24 sierpnia   55 zł

26 sierpnia 

55 zł

Autokary zostaną podstawione na parking pod Domem Pielgrzyma. Zazwyczaj są zaparkowane w głównej alei. Miejsce postoju może ulec zmianie ze względu na natężenie ruchu na parkingu, dlatego w razie wątpliwości prosimy udać się do Punktu Informacji PPŁ (samochód z napisem INFORMACJA na parkingu przy Domu Pielgrzyma).

Bilety na przejazd można kupić podczas zapisów oraz w czasie trwania pielgrzymki w INFORMACJI. Jeżeli zamierzacie wrócić autokarem 26. sierpnia – dajcie nam znać jak najszybciej, abyśmy mogli zamówić odpowiednią liczbę autokarów.

UWAGA !
Na miejscu postoju autokarów należy być 15 min. przed odjazdem, żeby spakować bagaże.

Miejsca w autokarach nie są numerowane (każdy może usiąść na dowolnie wybranym przez siebie miejscu). Numery podane na biletach stanowią jedynie pomoc dla organizatorów (dzięki nim wiemy, ile biletów pozostało).

W Łodzi autokary zatrzymują się pod kościołem MB Zwycięskiej. O możliwość ewentualnego wcześniejszego wysiadania należy zapytać kierowcę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.